E vetmja herë që Hillary Klinton ka thënë të vërtetën

E mërkurë, 17 Prill 2019 17:41

Hillary Klinton në 2013: Do doja të shikoja njerëz si Donald Trumpi, të garonin në garë për postin e Presidentit, sepse janë të ndershëm dhe nuk mund të blihen.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dyshohet se vrau plakun bashkë me të dashurin, ngel në qeli shqiptarja në Francë

Aktualitet

Dyshohet se vrau plakun bashkë me të dashurin, ngel në qeli shqiptarja në Francë

jo dyshohet se ishte i përfshirë, me ish të dashurin e tij, në vrasjen e një të moshuari, trupi i të cilit u zbulua në bagazhin e veturës së saj...

‘Për pak më vranë’, kush është vlonjati që i bënë atentat te Uji i Ftohtë

Aktualitet

‘Për pak më vranë’, kush është vlonjati që i bënë atentat te Uji i Ftohtë

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar mesditën e kësaj të premteje në qytetin e Vlorës. Policia nxitoi të jepte një njoftim se autori kishte qëlluar me armë dhe më pas...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet shpëtimi i një fëmije të mitur në Gjirokastër, fqinjët lajmëruan zjarrfikësit. Ja ç’po ndodh

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet shpëtimi i një fëmije të mitur në Gjirokastër, fqinjët lajmëruan zjarrfikësit. Ja ç’po ndodh

Nje femije 4 vjecar bllokohet ne banesen e tij nderkohe qe kerkohet shpetimi nga forcat zjarrefikese. Ngjarja po ndodh ne keto momente ne lagjen Granica nw Gjirokaster, raporton korespondentja e Panorama. Femija ndodhet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!