Ideja e Veliajt për rikonstruksionin e Notre-Dame

E Enjte, 18 Prill 2019 11:31
Modifikuar më E Enjte, 18 Prill 2019 11:31

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin dhe ...

Aktualitet

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin dhe ...

Pamjet ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla shikohet duke pirë kokainë kanë bërë xhiron e rrjetit këto ditë. Edhe korçari i famshëm Ilir Vrenozi i ka kushtuar një poezi Lefterit dhe...

Ja shtëpia e ëndrrave që Harry dhe Meghan duan të blejnë në Kanada

Show-biz

Ja shtëpia e ëndrrave që Harry dhe Meghan duan të blejnë në Kanada

Harry dhe Meghan, janë gati për jetën e re në Kanada dhe janë në kërkim të çerdhes perfekte të dashurisë. Të gjesh një shtëpi të përshtatshme për ta nuk është...

Arrestohen dy shoferë në Durrës, njeri tapë e tjetri aksidentoi një person…

Aktualitet

Arrestohen dy shoferë në Durrës, njeri tapë e tjetri aksidentoi një person…

Dy shoferë janë vënë në pranga nga policia e Durrësit. Njëri prej tyre u kap në gjendje të dehur, ndërsa tjetri akuzohet se ka aksidentuar një këmbësor i cili fatmirësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!