Trump nuk beson tek UFO-t, por sipas tij “Gjithçka është e mundur” (VIDEO)

Diel, 07 July 2019 11:53

Presidenti amerikan Donald Trump nuk beson në ekzistencën e UFO-ve.

Në një intervistë me gazetarin “Fox News”, Tucker Carlson, Trump dha pikëpamjet e tij mbi UFO-t pas njoftimit të fundit mbi pilotët e Marinës, se ata kanë parë objekte të çuditshme të pashpjegueshme që udhëtojnë me shpejtësi të pabesueshme.

“Personalisht, kam prirjen të dyshoj,” u përgjigj Trump. “Unë nuk besoj, por mendoj se çdo gjë është e mundur”.

Presidenti vazhdoi të hedhë poshtë pohimet se qeveria amerikane ka futur duart në rrënojat UFO-ve. Kjo nuk është hera e parë që Trump vë në dyshim ekzistencën e qenieve nga planete të tjera.

Vetëm muajin e kaluar, kur Trump zbuloi se ishte informuar nga ushtria amerikane mbi zbulimet për UFO-t, ai u tha gazetarëve se ai vetë nuk beson te alienët.

Dhe nuk është vetëm Trump i cili i është përgjigjur pyetjeve mbi UFO-t.

Presidenti rus Vladimir Putin është pyetur më herët nëse ai vetë ishte një alien.

“Unë nuk jam”, u përgjigj Putini, duke shtuar se kishte shumë dëshmi për të provuar se ai nuk është një alien.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Politikë

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Prokuroria ka nisur hetimet mbi punonjësit e policisë, të cilët ushtruan dhunë pak ditë më parë ndaj një 15-vjeçari në zonën e liqenit Artificial në Tiranë. Prokuroria ka kërkuar me vendim...

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Politikë

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Avdullah Hoti ka rezantuar sot në Kuvendin e Kosovës emrat e kabinetit qeveritar ku do të ketë 4 zv.kryeministra e 16 ministra. Besnik Tahiri i AAK’së do të jetë zëvendëskryeministri i...

Gjeneral AHMETAJ:“Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit”

Politikë

Gjeneral AHMETAJ:“Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit”

Për shkak të funksioneve që kam ushtruar nuk do doja ti bëja publike vlerësimet strategjike mbi kërcënimet dhe përfitimet e sigurisë kombëtare nga angazhimet & projektet e NATO-s, BE, UN. Por...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!