‘Shihemi të premten’, Trump Presidenti i parë i SHBA që do të marrë pjesë në marshimin kundër abortit

E Enjte, 23 Janar 2020 12:53

Presidenti i SHBA Donald Trump do të jetë Presidenti i parë i SHBA që do të marrë pjesë në ‘Marsho për Jetën’, në një tubim kundër abortit.

Duke ripostuar tweet-in e Organizatës, Trump komenton ‘’Shihemi të premten…Turmë e madhe’’.  Presidenti aktual i SHBA është i njohur për politikën e tij anti- abort kurse Presidenti i ‘Marsho për Jetën’ shprehet se është i nderuar që pjesëmarrës do të ketë edhe Trump-in, dhe që këtë vit priten qindra dhe mijëra njerëz të marrin pjesë në marshim.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Sport

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Emergjenca Koronavirus është një temë e nxehtë edhe përsa i përket futbollit në Itali. Masat e marra për tu kujdesur për shëndetin e atletëve e tifozëve janë ngjitur në rendin...

Në kërkim të shpresës së humbur...

Politikë

Në kërkim të shpresës së humbur...

Mbi filmin “Shpresa e e humbur”, realizuar nga “The Albanian” dhe shoqata “Shpresa Programme”, Londër Nga Flori Slatina Problemet sociale nuk janë vetëm shqetësim i organeve shtetërore, apo shoqërisë dhe shoqatave jo...

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Politikë

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Agjencia e Doganave në Ankona në bashkëpunim me Karabinierët, kanë kryer kontrolle të vazhdueshme në kuadër të parandalimit të aktiviteteve të parandalimit të krimit mjedisor, pas të dhënave për eksportin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!