Infermierja shkon te mjeku me të nxira në krah, vdes pas një jave

Tuesday, 04 February 2020 13:13

Një infermiere britanike, e cila vizitoi mjekun pasi kishte disa të nxira të çuditshme në krah, vdiq një javë më vonë nga një lloj i rrallë kanceri.

Sarah Armstrong, vdiq më 1 shkurt pasi mjekët i thanë se kishte leuçemi akute

Infermierja shkoi te spitali me shenja që ngjanin me gripin dhe disa të nxira në trup

Pas testimeve, ajo nisi kimion në datë 29 janar. Por më 1 shkurt ndërroi jetë.

 

Infermierja la pas një vajzë dy vjeç.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ujqërit zbresin në qytet, pushtojnë San Francisco-n

Globi

Ujqërit zbresin në qytet, pushtojnë San Francisco-n

Pas disa javësh në izolim total në qytetin e San Francisco, kafshë të cilat kanë jetuar deri më tani nëpër male, kanë filluar të zbresin edhe në qytet.Tashmë një qytet...

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni mallrash

Aktualitet

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni mallrash

Një familje është goditur nga koronavirusi në lagjen “15 Tetori” në Fier. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se është infektuar një familje me 5 anëtarë, 4 prej të cilëve...

Mal i Zi, arrestohet mjeku se publikoi listën e pacientëve me COVID-19

Globi

Mal i Zi, arrestohet mjeku se publikoi listën e pacientëve me COVID-19

Policia ka arrestuar një person të stafit mjekësor për publikimin e një liste me emrat e qytetarëve që kanë testuar pozitivisht për COVID-19.Zyra e Prokurorisë në mal të Zi tha...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!