×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

FRANCË/ Çiklisti pëson atak kardiak

Diel, 08 Prill 2018 19:58
foto ilustruese foto ilustruese

Bota e sportit është tronditur, pasi ditën e sotme një çiklist ka pësuar atak kardiak.Bëhet fjalë për çiklistin belg i ekipit Verandas, Michael Goolaerts, i cili është rrëzuar në tokë gjatë kohës që po pedalonte. Sipas mediave franceze çiklisti ka pësuar infrakt gjatë kohës që po pedalonte në pjesën me kalldrëm.

Ndërhyrja e mjekëve ka qenë e pamjaftueshme dhe Goolaerts është transportuar me helicopter drejt spitalit.

Ende nuk dihet gjendja shëndetsore e tij.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...