Brenda avionit luksoz të Messit, gjithçka e personalizuar (FOTOT)

Premte, 14 December 2018 20:07

Lionel Messi është një nga lojtarët më të suksesshëm në botë. Pasuria e tij është tepër e madhe por ajo që na bie në sy është edhe avioni i tij privat. Aika prej avvionëve privatë më të mirë dhe më të personalizuar në botë.

Kur bëhet fjalë për detajet, Lionel Messi është tepër i kujdesshëm dhe ka zgjedhur një mjet udhëtimi tepër luksoz për të mos i munguar asgjë atij dhe familjes së tij. Avioni mund të mbajë deri në 16 persona dhe ka dy tualete.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Aktualitet

Konfirmohet rast me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike për portalin MKD.mk. Jozyrtarisht nënvizohet se personi i përfshirë nga...

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Show-biz

Mesazhi që u bë viral nga Sintia Nikson

Ajo fitoi miliona fansa në rolin e saj si avokatja e guximshme në Sex and the City, por tani Sintia Nikson ka diçka krejt tjetër në mendje. Ajo ka hequr dorë...

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Sport

Manchester City lufton Uefa-n me një avokat prej 24.000 euro në ditë

Manchester City ka prezantuar tashmë anikimimin zyrtar në CAS të Lozanës për vendimin e Uefa-s që parashikon përjashtimin nga kupat europiane për dy vitet e ardhshme, për shkak të thyerjes...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!