Victoria Beckham tregon bullizmin gjatë viteve të shkollës

E mërkurë, 18 September 2019 19:59

Victoria ka zbuluar se dikur, në fëmijërinë e saj ka rënë pre e bullizmit.“Unë tallesha shumë në shkollë, isha e bullizuar fizikisht dhe mendërisht.”- tregoi ikona e modës për Glamour Uk.

“Nga eksperienca ime flas me Harper-in dhe i them se si vajzat duhet ta trajtojnë dhe të jenë të sjellshme me njëra tjetrën.”- përfundoi znj.Beckham, që më tej foli për ndryshimet që i shkaktoi mëmësia. Mamaja e 4-fëmijëve, e vendosi para një përgjegjësie të re kur vinte puna tek mënyra e të ushqyerit. “Ti kupton që ata vënë re çdo gjë. S’ulesha kurrë me fëmijët e mia dhe të shmangia ndonjë vakt. Ata duhet të më shihnin që unë haja shëndetshëm. Është detyra jonë t’i tregojmë këtyre njerëzve të vegjël si të jenë të shëndetshëm dhe të lumtur.”- përfundoi 45-vjeçarja.

Në fillim të kësaj jave, Beckham prezantoi koleksionin e linjës së saj të bukurisë, të quajtur “Victoria Beckham Beauty”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Aktualitet

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Tërmeti i 26 Nëntorit i ka shkatërruar banesën dhe familjes Mani në fshatin Domje të Vorës, ku dy të moshuarit kërkojnë një strehë të sigurtë për kokën e tyre. Ata...

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Politikë

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Pas zgjedhjes së Prokurorit të Përgjithshëm KLP duhet të zgjedhë tashmë edhe kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, i cili do të jetë ai që do të marrë drejtimin e...

Shembet godina numër 15 në Qytetin Studenti

Aktualitet

Shembet godina numër 15 në Qytetin Studenti

Është shembur godina numër 15 në Qytetin Studenti.  Në godinë jetonin më shumë se 30 familje. Ajo ishte vlerësuar e pabanueshme pas tërmetit të 26 nëntorit. 180 banorë u nxorën nga objekti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!