Nëse plotësoni këto kritere, Marina Fara mund të bëhet partnerja juaj

E Enjte, 03 October 2019 19:54

Eli Fara, ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon.

Ndër të tjera, Bieta e pyeti këngëtaren edhe për vajzën e saj, Marinën, e cila është jo pak e njohur për publikun shqiptar.

Bieta iu drejtua Elit me pyetjen:

“Do të doje një dhëndër në gjendje të mirë financiare dhe problematik, apo një dhëndër në gjendje jo të mirë dhe një njeri fantastik?”

Kësaj pyetjeje, këngëtarja iu përgjigj se për të, mbi të gjitha kishte rëndësi njeriu.

Mirëpo, pavarësisht këtij kriteri që ajo kërkon, nëse do të mbizotëronte dashuria, të tjerave s’do të kishte ç’ti bënte.

“Duhet ta bëjë super të lumtur dhe nuk ka rëndësi nëse është financiarisht mirë apo shumë mirë, edhe pse keq nuk do ta doja në fakt. Do ta doja mbështetje për Marinën. Të tjerat janë pjesë e dashurisë, bie në dashuri vajza dhe s’ke çfarë bën.”- u shpreh Eli.

Prej disa kohësh, Marina Fara u zhduk nga rrjetet sociale, duke i bërë të gjithë kuriozë të dinin se ç’po ndodh me jetën e saj.

Mirëpo, ajo është rikthyer sërish dhe vazhdon të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me pozat tërheqëse.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Jo vetëm shi/ Ja parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Moti

Jo vetëm shi/ Ja parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, ka bërë parashikimin e motit për 5 ditët e ardhshme. Java parashikohet të nisë me mot me diell, por në mbrëmje reshjet fillojnë përgjatë bregdetit dhe zonave të...

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Aktualitet

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Tërmeti i 26 Nëntorit i ka shkatërruar banesën dhe familjes Mani në fshatin Domje të Vorës, ku dy të moshuarit kërkojnë një strehë të sigurtë për kokën e tyre. Ata...

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Politikë

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Pas zgjedhjes së Prokurorit të Përgjithshëm KLP duhet të zgjedhë tashmë edhe kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, i cili do të jetë ai që do të marrë drejtimin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!