Ende pa nisur mirë, mer fund lidhja e Pete Davidson dhe aktores

Premte, 18 October 2019 17:14

Në muajin gusht të këtij viti, ish-i fejuari i Ariana Grande-s, Pete Davidson, nisi romancën e re me aktoren Margaret Qualley.

Ata u fotografuan së bashku gjatë verës, të kapur për dore me njëri-tjetrin, duke konfirmuar kështu e lidhjen e tyre.

 

Mirëpo, romanca e çiftit ka përfunduar pa nisur mirë!

Sipas “Us Weekly”, komediani dhe aktorja i kanë dhënë fund me njëri-tjetrin për arsye që ende nuk janë bërë të ditura për publikun.

Megjithatë, burimet tregojnë se ata kanë vendosur se do të jenë shokë pas ndarjes.

Asnjëri prej tyre nuk foli asnjëherë publikisht për lidhjen dhe nuk ndanë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lista e pasgoditjeve të tërmetit nga ora 00.00 e deri në mëngjes, datë 7 dhjetor

Aktualitet

Lista e pasgoditjeve të tërmetit nga ora 00.00 e deri në mëngjes, datë 7 dhjetor

IGJEUM ka monituar disa pasgoditje. Lista e pasgoditjëve të tërmetit nga ora 00.00 e deri në mëngjes, datë 7 dhjetor është si më poshtë: Data: 07/12/2019Ora: 06:18:36M=2.9Place: 4 km V-P Fushe-Kruje41.5°...

BE ‘shuplakë’ Serbisë:  S’mund të mohohet ajo që ka ndodhur në Kosovë në 1999-ën

Aktualitet

BE ‘shuplakë’ Serbisë: S’mund të mohohet ajo që ka ndodhur në Kosovë në 1999-ën

Zyrtarë të ndryshëm serb në Prishtinë dhe liderë shtetëror në Beograd vazhdojnë që të mohojnë krimet që ka kryer në Kosovë regjimi i Sollobodan Millosheviqit. Deklarime të tilla të cilat...

OPEC dhe aleatët bien dakord për ulje të prodhimit të naftës

Aktualitet

OPEC dhe aleatët bien dakord për ulje të prodhimit të naftës

Anëtarët e OPEC dhe partnerët e tyre, përfshirë Rusinë, njoftuan sot se kishin rënë dakord për të thelluar uljen e prodhimit të tyre të naftës në të paktën 500 000...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!