Parfumi ‘Guerlain’ tani edhe në Shqipëri, e sjell sipërmarrësja e njohur Elona Çaushi

Saturday, 26 October 2019 16:28

Një aromë ndryshe kishte mbrëmja e së enjtes në kryeqytet, teksa dhjetëra të ftuar, emra të njohur të showbizz-it, modës e medias u mblodhën në ambientet e Padamit për t’u prezantuar me prurjen më të re të sipëmarrëses Elona Çaushi.

Në një event elegant, gjithë sharm e shije, ju sjellim nëpërmjet fotove pak nga atmosfera dhe të ftuarit VIP, që trokitën gotat mbrëmjen e së enjtes në prezantimin e aromës “Guerlain”. Parfumi “Guerlain”, imazh i të cilit është aktorja Angelina Jolie, vjen për herë të parë në Shqipëri për të na sjellë pak nga esenca e luksit francez.

VIP-at shqiptarë që ishin të pranishëm në eventin e organizuar nga “Prestigegroup.al”, u njohën nga afër me aromën e “Guerlain” e po ashtu, me produkte të tjera kozmetike që mbajnë firmën e markës luksoze franceze.


Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Aktualitet

FOTO-EMRI/ Valëviti flamurin shqiptar, Mali i Zi dëbon dhe gjobit 64-vjeçarin nga Shkodra

Policia në Tivar paraqiti kërkesë për fillimin e procedurave ndaj shtetasit Irfan Domnori, 64-vjeç, nga Shkodra, njofton Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, trasnmeton Ulqini Online. Shtetasi nga Shqipëria është dënuar me...

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Sport

Mungon në Tiranë, Benzema nis luftë të re me Francën: “Më lini të luaj me Algjerinë”

Në mbrëmje, në Shqipëri, Didier Deschamps do të festojë pankinën e 100 si trajner i Francës. E gjithnjë, pa sulmuesin më të mirë francez të historisë së Real Madrid në...

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Aktualitet

Event festiv apo shtetrrethim në ”Arenën Kombëtare”? Policia pengon hyrjen e gazetarëve

Ndeshja Shqipëri Francë do akoma disa orë të fillojë, por masat e sigurisë në stadiumin “Air Albania” po bëhen gjithmonë e më shtrënguese. Forca të shumta policia po rrethojnë impiantin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!