Këngëtari shqiptar, në lidhje me aktoren turke

E mërkurë, 30 October 2019 17:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kris pistoleta në Vlorë

Aktualitet

Kris pistoleta në Vlorë

Të shtëna me armë janë dëgjuar pak minuta më parë në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në një pallat në zonën e Lungomares. Sipas të dhënave të para, ngjarja ka ndodhur në lagjen...

Dhunë e kanosje/ Gruaja denoncon burrin, dëshmia zbulon ngjarjen e rëndë: Kur vajza ishte e vogël ai…

Aktualitet

Dhunë e kanosje/ Gruaja denoncon burrin, dëshmia zbulon ngjarjen e rëndë: Kur vajza ishte e vogël ai…

Nje shqiptar eshte paditur nga gruaja e tij, per dhune, keqtrajtime, kanosje dhe ngacmim seksual edhe ndaj vajzes se tyre ne moshe minore. Mediat italiane bejne me dije se gruaja pas nje ferri...

Harry dhe Meghan larg nga Mbretëresha, shihni çfarë mund të hanë tani

Lifestyle

Harry dhe Meghan larg nga Mbretëresha, shihni çfarë mund të hanë tani

Kuzhina e Meghan dhe Harry ndryshon. I hapet drita jeshile shumë ushqimeve që në Buckingham Palace ishin të ndaluara. Dritë jeshile për hudhrat dhe qepët, edhe për salcën e makaronave...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!