Florin apo Ledrin, kë zgjedh Kiara Tito

Tuesday, 12 November 2019 14:31

Të zgjedhësh mes Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, mund të jetë e vështirë, por jo për Kiara Titon. E ftuar sot në “Ftesë në 5”, moderatorja u vendos përballë kësaj zgjedhjeje dhe nuk e kishte të vështirë të shkonte me Florin. Kiara zgjodhi kantautorin e njohur për të dalë në një nga klipet tij, në vend të reperit. Ajo pohoi se e ka shumë përzemër Florin, ndaj dhe do i pëlqente të dilte në një projekt të tijin. Në një moment të dytë në studio moderatorja u surprizua nga mikja e saj më e ngushtë, Liesa, për të kënduar këngën e saj të preferuar nga Andi Shkoza në studion e ‘Ftesë në 5’. Kiara tregoi gjithashu se në të ardhmen e sheh veten në programe ‘prime time’, pasi ato formate e bëjnë të ndihen më mirë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!