(Video)/Pas fitores së saj, Chriss injoron trofetë e John

Hënë, 11 November 2019 18:37

Dy ditë më parë, modelja e njohur, Chrissy Teigen, u vlerësua si fituesja e çmimit “Givin Tree Award” gjatë “Baby2Baby Gala”.

33-vjeçarja nuk e ka përmbajtur dot emocionin dhe menjëherë i ka gjetur vendin trofeut të saj të ri. Ajo madje lëvizi disa prej trofeve të John Legend, për të hapur vend për të sajin, veprim ky që ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit.
John ka qenë ai që e ka filmuar teksa ajo me shumë qejf po zhvendoste kupat në raftin e trofeve.
“Oh zot”, dëgjohet bashkëshorti i saj gjatë videos, teksa shihte çfarë po ndodhte me ‘Grammy-t’ e tij.
Ky çmim iu dorëzua modeles nga John Legend, për punën bamirëse jofitimprurëse që ajo ka bërë ndër vite.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, Gjiknuri: Informuam ambasadorët e huaj mbi dialogun me opozitën jashtë parlamentit, na inkurajuan

Politikë

Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, Gjiknuri: Informuam ambasadorët e huaj mbi dialogun me opozitën jashtë parlamentit, na inkurajuan

OSBE ka mbledhur sërish tryzën për Reformën Zgjedhore dhe Damian Gjiknuri bëri me dije se si pjesë e tryezës së ‘marrëveshjes’ informoi bashkë me Rudina Hajdarin ambasadorët e huaj rreth...

EMRI/ Ja kush është i rrezikshmi që u arrestua në mes të Tiranës

Aktualitet

EMRI/ Ja kush është i rrezikshmi që u arrestua në mes të Tiranës

Një shqiptar me pasaportë franceze, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje në Francë, është arrestuar në Tiranë. Bëhet fjalë për 27 vjeçari, Tedi Qirjako i cili u kap në banesën...

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Globi

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Mes alarmit te madh te krijuar per virusin vdekjeprures qe po shenon rritje te viktimave ne Kine, mediat kane shperndare edhe pamje shume te frikshme, teksa shihen njerez qe shemben...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!