Modelja pranon lidhjen me Robert Berishën: Të dua përgjithmonë (FOTO)

E mërkurë, 26 February 2020 17:10

Fill pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha u përfol në media për një lidhje me një modele nga Kosova. Lajmet i përforcuan edhe më më shumë disa foto të shkrepura në pushimet e tyre në Turqi. Këngëtari i mohoi kategorikisht lajmet asokohe dhe deklaroi se me vajzën në fjalë e lidhnin vetëm projektet.

“Vajza në foto, Jessica Kadiu, është 21 vjeçe dhe shoqe e grupit. Ka ardhur për të marrë pjesë në projektet tona. Nëse unë pi kafe me ndonjë kolege, ose dikë të familjes, me tezen, nuk do të thotë se jam i lidhur me tezen.”-shpjegonte Roberti dhe ishte deri diku i besueshëm për sa kohë nuk u diskutua më si çështje.

Sigurisht, deri sot, kur krejt papritur Jessica Kadiu ka vendosur të tregojë çdo gjë rreth marrëdhënies së saj me Robertin, sepse siç thotë ajo është lodhur duke i mbajtur sekret. Modelja pranon se ka qenë në një lidhje me këngëtarin, por sqaron se nuk është ajo shkaktarja e ndarjes me Norën. “Po, është e vërtetë që kam qenë në një marrëdhënie me Robert Berishën, nuk e kuptoj pse gjërat duhet të fshihen a thua se po bënim ndonjë krim. Personalisht mendoj se ka një ndryshim të madh mes të mbajturit gjërat private dhe të mbajturit sekret. Jam dakord që marrëdhëniet të mbahen private, por s’mund të jem me dikë që po më mban sekret. Njerëzit do të gjykojnë gjithmonë dhe do ta gjejnë dikë për ta fajësuar. Nuk mund ta ndalosh. Figurat publike kanë nevojë për dashuri gjithashtu, edhe ata bëjnë gabime si gjithë të tjerët. Një jetë kemi. E nesërmja nuk dihet, ndaj s’mund të jetoj një gënjeshtër. Ndoshta e kam gabim, por s’më intereson. Të gjithë mësojmë nga gabimet tona. Unë jam ajo që jam dhe s’kam asgjë për të fshehur. Robert, faleminderit për të gjithë dashurinë që më ke dhënë këtë vit dhe do të doja që gjërat të ishin ndryshe për ne. kjo mënyrë jetese shkatërron kaq shumë gjëra. Shpresoj që një ditë gjërat të ndryshojnë dhe të jemi sërish bashkë. Të dua sot e përgjithmonë.

https://www.news31.al/wp-content/uploads/2020/02/2-142x300.jpg 142w" alt="" width="405" height="855" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: middle; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">

 
 
 
 
https://www.e-mailit.com" class="E_mailit_WhatsApp" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 13px; vertical-align: baseline; background: url("data:image/svg+xml;charset=US-ASCII,%3Csvg%20xmlns%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F2000%2Fsvg%22%20width%3D%2232%22%20height%3D%2232%22%3E%3Cpath%20fill-rule%3D%22evenodd%22%20clip-rule%3D%22evenodd%22%20fill%3D%22%23FFF%22%20d%3D%22M16.21%204.41C9.973%204.41%204.917%209.465%204.917%2015.7c0%202.134.592%204.13%201.62%205.832L4.5%2027.59l6.25-2.002c1.618.895%203.478%201.404%205.46%201.404%206.234%200%2011.29-5.055%2011.29-11.29%200-6.237-5.056-11.292-11.29-11.292zm0%2020.69c-1.91%200-3.69-.57-5.173-1.553l-3.61%201.156%201.173-3.49c-1.126-1.55-1.79-3.454-1.79-5.512%200-5.182%204.217-9.4%209.4-9.4%205.183%200%209.397%204.22%209.397%209.4%200%205.185-4.214%209.4-9.398%209.4zm5.293-6.832c-.284-.155-1.673-.906-1.934-1.012-.262-.106-.452-.16-.655.12s-.78.91-.954%201.096c-.175.186-.344.203-.627.048-.282-.154-1.2-.494-2.264-1.517-.83-.795-1.372-1.76-1.53-2.055-.157-.295%200-.445.15-.584.135-.124.3-.326.45-.488.15-.163.204-.28.307-.47.104-.19.06-.36-.005-.506-.066-.147-.59-1.587-.81-2.173-.218-.586-.46-.498-.63-.505-.168-.007-.358-.038-.552-.045-.19-.007-.507.054-.78.332-.275.277-1.047.946-1.1%202.365-.053%201.418.928%202.826%201.066%203.023.136.2%201.873%203.272%204.76%204.537%202.887%201.264%202.9.878%203.43.85.53-.027%201.733-.633%202-1.297.265-.664.286-1.24.218-1.363-.07-.123-.26-.203-.54-.357z%22%2F%3E%3C%2Fsvg%3E") center center / 32px no-repeat rgb(54, 88, 153); color: rgb(255, 255, 255); text-decoration: underline; outline: 0px; width: 40px; height: 40px; display: block; float: left; border: none !important; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0.196); line-height: 40px; transition: color 0.15s;">
 
https://www.e-mailit.com" class="E_mailit_Viber" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 13px; vertical-align: baseline; background: url("data:image/svg+xml;charset=US-ASCII,%3Csvg%20xmlns%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F2000%2Fsvg%22%20xmlns%3Axlink%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F1999%2Fxlink%22%20viewBox%3D%220%200%2032%2032%22%20title%3D%22Viber%22%20alt%3D%22Viber%22%20style%3D%22width%3A%2032px%3B%20height%3A%2032px%3Bfill%3A%20%23fff%3B%22%3E%3Cg%3E%3Cpath%20d%3D%22M21.377%2026c-.197-.056-.585-.118-.935-.274-6.134-2.734-10.59-7.212-13.123-13.646-.85-2.156.037-3.977%202.176-4.722.384-.134.76-.143%201.14%200%20.91.348%203.222%203.64%203.273%204.625.04.755-.457%201.164-.95%201.51-.93.654-.934%201.482-.536%202.407.898%202.088%202.43%203.524%204.417%204.456.722.338%201.41.305%201.903-.466.876-1.374%201.95-1.307%203.125-.454.59.428%201.188.847%201.748%201.313.76.633%201.722%201.16%201.267%202.49-.473%201.382-2.11%202.774-3.506%202.76zm-4.51-18.988c4.308.15%208.017%204.232%207.964%208.635-.004.432.146%201.072-.476%201.06-.595-.012-.44-.662-.493-1.094-.57-4.674-2.638-6.88-7.123-7.594-.37-.06-.938.023-.91-.486.042-.754.715-.473%201.04-.522zm5.753%207.846c-.042.323.14.877-.365.956-.68.107-.548-.538-.615-.953-.456-2.842-1.42-3.886-4.19-4.526-.408-.095-1.042-.03-.937-.68.1-.618.67-.408%201.1-.354%202.768.344%205.03%202.83%205.007%205.558zm-2.105-.518c.013.36-.024.74-.436.79-.298.037-.494-.22-.524-.54-.114-1.172-.712-1.865-1.848-2.054-.34-.056-.674-.17-.516-.646.106-.318.39-.35.676-.358%201.23-.03%202.667%201.49%202.647%202.808z%22%20fill-rule%3D%22evenodd%22%3E%3C%2Fpath%3E%3C%2Fg%3E%3C%2Fsvg%3E") center center / 32px no-repeat rgb(54, 88, 153); color: rgb(255, 255, 255); text-decoration: underline; outline: 0px; width: 40px; height: 40px; display: block; float: left; border: none !important; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0.196); line-height: 40px; transition: color 0.15s;">
 
 
 
 
 
 
 
https://www.e-mailit.com" class="E_mailit_Telegram" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 13px; vertical-align: baseline; background: url("data:image/svg+xml;charset=US-ASCII,%3Csvg%20xmlns%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F2000%2Fsvg%22%20width%3D%2232%22%20height%3D%2232%22%3E%3Cpath%20fill%3D%22%23FFF%22%20d%3D%22M25.515%206.896L6.027%2014.41c-1.33.534-1.322%201.276-.243%201.606l5%201.56%201.72%205.66c.226.625.115.873.77.873.506%200%20.73-.232%201.012-.507l2.43-2.363%205.056%203.735c.93.513%201.602.248%201.834-.864l3.32-15.638c.338-1.362-.52-1.98-1.41-1.576z%22%2F%3E%3C%2Fsvg%3E") center center / 32px no-repeat rgb(54, 88, 153); color: rgb(255, 255, 255); text-decoration: underline; outline: 0px; width: 40px; height: 40px; display: block; float: left; border: none !important; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0.196); line-height: 40px; transition: color 0.15s;">
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!