Modelja pranon lidhjen me Robert Berishën: Të dua përgjithmonë (FOTO)

E mërkurë, 26 February 2020 17:10

Fill pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha u përfol në media për një lidhje me një modele nga Kosova. Lajmet i përforcuan edhe më më shumë disa foto të shkrepura në pushimet e tyre në Turqi. Këngëtari i mohoi kategorikisht lajmet asokohe dhe deklaroi se me vajzën në fjalë e lidhnin vetëm projektet.

“Vajza në foto, Jessica Kadiu, është 21 vjeçe dhe shoqe e grupit. Ka ardhur për të marrë pjesë në projektet tona. Nëse unë pi kafe me ndonjë kolege, ose dikë të familjes, me tezen, nuk do të thotë se jam i lidhur me tezen.”-shpjegonte Roberti dhe ishte deri diku i besueshëm për sa kohë nuk u diskutua më si çështje.

Sigurisht, deri sot, kur krejt papritur Jessica Kadiu ka vendosur të tregojë çdo gjë rreth marrëdhënies së saj me Robertin, sepse siç thotë ajo është lodhur duke i mbajtur sekret. Modelja pranon se ka qenë në një lidhje me këngëtarin, por sqaron se nuk është ajo shkaktarja e ndarjes me Norën. “Po, është e vërtetë që kam qenë në një marrëdhënie me Robert Berishën, nuk e kuptoj pse gjërat duhet të fshihen a thua se po bënim ndonjë krim. Personalisht mendoj se ka një ndryshim të madh mes të mbajturit gjërat private dhe të mbajturit sekret. Jam dakord që marrëdhëniet të mbahen private, por s’mund të jem me dikë që po më mban sekret. Njerëzit do të gjykojnë gjithmonë dhe do ta gjejnë dikë për ta fajësuar. Nuk mund ta ndalosh. Figurat publike kanë nevojë për dashuri gjithashtu, edhe ata bëjnë gabime si gjithë të tjerët. Një jetë kemi. E nesërmja nuk dihet, ndaj s’mund të jetoj një gënjeshtër. Ndoshta e kam gabim, por s’më intereson. Të gjithë mësojmë nga gabimet tona. Unë jam ajo që jam dhe s’kam asgjë për të fshehur. Robert, faleminderit për të gjithë dashurinë që më ke dhënë këtë vit dhe do të doja që gjërat të ishin ndryshe për ne. kjo mënyrë jetese shkatërron kaq shumë gjëra. Shpresoj që një ditë gjërat të ndryshojnë dhe të jemi sërish bashkë. Të dua sot e përgjithmonë.

https://www.news31.al/wp-content/uploads/2020/02/2-142x300.jpg 142w" alt="" width="405" height="855" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: middle; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">

 
 
 
 
https://www.e-mailit.com" class="E_mailit_WhatsApp" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 13px; vertical-align: baseline; background: url("data:image/svg+xml;charset=US-ASCII,%3Csvg%20xmlns%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F2000%2Fsvg%22%20width%3D%2232%22%20height%3D%2232%22%3E%3Cpath%20fill-rule%3D%22evenodd%22%20clip-rule%3D%22evenodd%22%20fill%3D%22%23FFF%22%20d%3D%22M16.21%204.41C9.973%204.41%204.917%209.465%204.917%2015.7c0%202.134.592%204.13%201.62%205.832L4.5%2027.59l6.25-2.002c1.618.895%203.478%201.404%205.46%201.404%206.234%200%2011.29-5.055%2011.29-11.29%200-6.237-5.056-11.292-11.29-11.292zm0%2020.69c-1.91%200-3.69-.57-5.173-1.553l-3.61%201.156%201.173-3.49c-1.126-1.55-1.79-3.454-1.79-5.512%200-5.182%204.217-9.4%209.4-9.4%205.183%200%209.397%204.22%209.397%209.4%200%205.185-4.214%209.4-9.398%209.4zm5.293-6.832c-.284-.155-1.673-.906-1.934-1.012-.262-.106-.452-.16-.655.12s-.78.91-.954%201.096c-.175.186-.344.203-.627.048-.282-.154-1.2-.494-2.264-1.517-.83-.795-1.372-1.76-1.53-2.055-.157-.295%200-.445.15-.584.135-.124.3-.326.45-.488.15-.163.204-.28.307-.47.104-.19.06-.36-.005-.506-.066-.147-.59-1.587-.81-2.173-.218-.586-.46-.498-.63-.505-.168-.007-.358-.038-.552-.045-.19-.007-.507.054-.78.332-.275.277-1.047.946-1.1%202.365-.053%201.418.928%202.826%201.066%203.023.136.2%201.873%203.272%204.76%204.537%202.887%201.264%202.9.878%203.43.85.53-.027%201.733-.633%202-1.297.265-.664.286-1.24.218-1.363-.07-.123-.26-.203-.54-.357z%22%2F%3E%3C%2Fsvg%3E") center center / 32px no-repeat rgb(54, 88, 153); color: rgb(255, 255, 255); text-decoration: underline; outline: 0px; width: 40px; height: 40px; display: block; float: left; border: none !important; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0.196); line-height: 40px; transition: color 0.15s;">
 
https://www.e-mailit.com" class="E_mailit_Viber" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 13px; vertical-align: baseline; background: url("data:image/svg+xml;charset=US-ASCII,%3Csvg%20xmlns%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F2000%2Fsvg%22%20xmlns%3Axlink%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F1999%2Fxlink%22%20viewBox%3D%220%200%2032%2032%22%20title%3D%22Viber%22%20alt%3D%22Viber%22%20style%3D%22width%3A%2032px%3B%20height%3A%2032px%3Bfill%3A%20%23fff%3B%22%3E%3Cg%3E%3Cpath%20d%3D%22M21.377%2026c-.197-.056-.585-.118-.935-.274-6.134-2.734-10.59-7.212-13.123-13.646-.85-2.156.037-3.977%202.176-4.722.384-.134.76-.143%201.14%200%20.91.348%203.222%203.64%203.273%204.625.04.755-.457%201.164-.95%201.51-.93.654-.934%201.482-.536%202.407.898%202.088%202.43%203.524%204.417%204.456.722.338%201.41.305%201.903-.466.876-1.374%201.95-1.307%203.125-.454.59.428%201.188.847%201.748%201.313.76.633%201.722%201.16%201.267%202.49-.473%201.382-2.11%202.774-3.506%202.76zm-4.51-18.988c4.308.15%208.017%204.232%207.964%208.635-.004.432.146%201.072-.476%201.06-.595-.012-.44-.662-.493-1.094-.57-4.674-2.638-6.88-7.123-7.594-.37-.06-.938.023-.91-.486.042-.754.715-.473%201.04-.522zm5.753%207.846c-.042.323.14.877-.365.956-.68.107-.548-.538-.615-.953-.456-2.842-1.42-3.886-4.19-4.526-.408-.095-1.042-.03-.937-.68.1-.618.67-.408%201.1-.354%202.768.344%205.03%202.83%205.007%205.558zm-2.105-.518c.013.36-.024.74-.436.79-.298.037-.494-.22-.524-.54-.114-1.172-.712-1.865-1.848-2.054-.34-.056-.674-.17-.516-.646.106-.318.39-.35.676-.358%201.23-.03%202.667%201.49%202.647%202.808z%22%20fill-rule%3D%22evenodd%22%3E%3C%2Fpath%3E%3C%2Fg%3E%3C%2Fsvg%3E") center center / 32px no-repeat rgb(54, 88, 153); color: rgb(255, 255, 255); text-decoration: underline; outline: 0px; width: 40px; height: 40px; display: block; float: left; border: none !important; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0.196); line-height: 40px; transition: color 0.15s;">
 
 
 
 
 
 
 
https://www.e-mailit.com" class="E_mailit_Telegram" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 13px; vertical-align: baseline; background: url("data:image/svg+xml;charset=US-ASCII,%3Csvg%20xmlns%3D%22http%3A%2F%2Fwww.w3.org%2F2000%2Fsvg%22%20width%3D%2232%22%20height%3D%2232%22%3E%3Cpath%20fill%3D%22%23FFF%22%20d%3D%22M25.515%206.896L6.027%2014.41c-1.33.534-1.322%201.276-.243%201.606l5%201.56%201.72%205.66c.226.625.115.873.77.873.506%200%20.73-.232%201.012-.507l2.43-2.363%205.056%203.735c.93.513%201.602.248%201.834-.864l3.32-15.638c.338-1.362-.52-1.98-1.41-1.576z%22%2F%3E%3C%2Fsvg%3E") center center / 32px no-repeat rgb(54, 88, 153); color: rgb(255, 255, 255); text-decoration: underline; outline: 0px; width: 40px; height: 40px; display: block; float: left; border: none !important; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0.196); line-height: 40px; transition: color 0.15s;">
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pirro Ahmetaj:Gëzuar 11 vjetorin e anëtarësimit në aleancën e Atlantikut të Veriut (NATO).

Politikë

Pirro Ahmetaj:Gëzuar 11 vjetorin e anëtarësimit në aleancën e Atlantikut të Veriut (NATO).

Të dashur bashkëAtdhetarë 🇦🇱, 4 Prill, 11 vjet më parë Shqiptarët realizuan një ëndërr shekullore: “i`u bashkuan aleancës më të fuqishme ushtarake të njerëzimit por edhe familjes së vlerave perëndimore”. Sa më...

Tragjedi në botën e modës, ndahet nga jeta stilisti legjendar i këpucëve. Dyshohet se u infektua me koronavirus

Globi

Tragjedi në botën e modës, ndahet nga jeta stilisti legjendar i këpucëve. Dyshohet se u infektua me koronavirus

Sergio Rossi, stilisti i njohur i këpucëve, ka vdekur në moshën 84 vjeçare. Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së stilistit legjendar, i cili themeloi një nga markat më të...

Ja si parashikohet moti sot dhe nesër

Moti

Ja si parashikohet moti sot dhe nesër

Mot i variueshëm parashikohet te jete sot dhe neser, me ere te vrullshme dhe me prani te reshjeve te shiut.motSherbimi Meteorologjik Ushtarak ben me dije se dita e sotme parashikohet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!