‘Ethet’ e Eurovision-it/ Ronela Hajati ‘e frikësuar’, për një arsye të fortë

E mërkurë, 26 Janar 2022 09:50

 

Këngëtarja Ronela Hajati do të jetë përfaqësuesja jonë në “Eurovision” për vitin 2022.

Kënga e saj “Sekret” fitoi çmimin e parë në Festivalin RTSH

 

Duket se “ethet” e festivalit e kanë zënë që tani Ronelën, e cila ka nisur përgatitjet.

 

Ajo ka treguar se është e frikësuar, për një arsye të fortë.

 

Ronela është renditur si artistja e parë që do performojë në “Eurovision”.

Ajo do këndojë “Sekret” në natën e parë gjysmëfinale.

 

"Ok, tani jam e frikësuar”, shkroi këngëtarja.

Së fundmi, ajo ka treguar në rrjetet sociale se po niset për Londër.

Ajo atje do të bashkëpunojë me një nga producentët e saj të preferuar, për ta përpunuar këngën dhe për ta sjellë në versionin më të mirë.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...