I paqëndrueshmi Rama

E mërkurë, 06 June 2018 21:21

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama. Në një shënim të shkurtër në profilin e tij në rrjetet sociale, Paloka shkruan:

Çfarë race...

Ndryshon emrin; e ka Edvin po e shkruan Edi.

Ndryshon origjinen; kur shkon ne jug eshte nga Vunoi, ne veri del nga Shkodra ose sipas nevojes dhe mirditor. Kur zbret me poshte shpallet durrsak.

Ndryshon fe; ne Evrope shpallet kristian, here katolik e here ortodoks. Mbreme shpalli se eshte me Ramazan...

E gjen dot kush se cfare qenie e cfare race eshte kryeministri yne?!!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Aktualitet

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Mbi 4 900 operatorë nga rreth 600 spitale të mjekësisë tradicionale kineze, të shpërndarë në të gjithë vendin, kanë mbërritur në Hubei për të ndihmuar në kontrollin e epidemisë së...

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Aktualitet

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Ministria e Shëndetësisë thekson se nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në vendin tonë, ndërsa i bën thirrje  personave që kanë udhëtuar nga vendet e prekura, të...

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Aktualitet

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Ka shkuar në 10 numri i personave që humbën jetën nga korona virusi në Itali, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Sipas “La Republica”, persona...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!