×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Tensionet në Kuvend, vjen lëvizja e radhës nga Basha dhe Kryemadhi

E Enjte, 12 Prill 2018 12:20

Vetëm pak minuta pas përfundimit të seancës së sotme plenare, ku mbizotëruan momentet e tensionit ku deputetë të opozitës nisën të hidhnin miell, vezë, dhe shishe me ujë në drejtim të kryeministrit Edi Rama, vjen lëvizja e radhës nga Basha dhe Kryemadhi.

 

PD dhe LSI do të zhvillojnë një mbledhje të përbashkët. Mësohet se mbledhja do të mbahet në selinë e PD, ku do të diskutohen edhe hapat e radhës që do të ndërmarrë opozita kundër qeverisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...