Ky frikacak ka marrë fund, Rama del fshehurazi nga dera e pasme e Kuvendit

E Enjte, 12 Prill 2018 12:30

Tashmë ky njeri ka marrë fund. Nuk mund të ketë më ‘doza trimërie’ apo banda kriminale që ta trimërojnë. Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka dalë fshehurazi nga Parlamenti, duke ikur nga dera e pasme e jo nga hyrja kryesore ku dolën të gjithë deputetët.

I Menjëhershëm ka qenë edhe reagimi I ish-kryeministrit Sali Berisha, i cili tha se ‘të gjithë e dinë ëdo të thotë kur ikën nga dera e pasme’.

‘Në emër të deputetëve të opozitës nxorën Edi ramin nga Kuvendi nga dera e pasme. Të gjithë kuksianet e dibranët e dinë çdo të thotë të largohesh nga dera e pasme apo dera e nevojtores’, tha ish-kryeministri Sali Berisha jashtë parlamentit.

Modifikuar më E Enjte, 12 Prill 2018 13:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...