VIDEOJA E PLOTË/ Deputetët e opozitës, Ramës: Në të sëmës do shkosh, mendohu mirë o budalla

E Enjte, 12 Prill 2018 13:41

Të shumta ishin momentet e tensionit që nuk janë parë në kamera gjatë seancës së sotme plenare, ku mbizotëroi kaosi dhe tensioni. Deputetët e opozitës në shenjë kundërshtie qëlluan me sende të ndryshme, vezë, letra por dhe shishe uji ndaj Ramës.

 ‘Balkanweb’ ka siguruar një video ekskluzive gjatë kohës që kamerat kanë qenë të fikura.

DEBATET

Paloka i thotë Ramës: Mendohu mirë o budalla

Noka-Rames: hajdut, hajdut, ke vjedhur gjithë Shqipërinë

Rama-Nokes: Pylli.. pylli

Noka-Ramës: Në të sëmës do të shkosh, sdo kesh qeli që të bëjë derman

Berisha-Ramës: Dil jashtë o rrugaç nga parlamenti, tr*p

Rama gjatë gjithë kohës dëgjohet duke thënë pylli pylli.

Noka-Ramës: S’jam si puna jote që vjedh, as nuk pi kokainë, more vesh

Gramoz Ruci futet në sallë

Berisha i drejtohet Ruçit: E përjashtove Bushatin Gramoz?

Berisha: Sa të jenë ata në burg ( kuksianët) kështu do e kini

Noka: Përjashtoje Ramën

Rama: Unë nuk po shaj, shoh pyllin përballë dhe them pyll…..

Rama-gardës: Largohuni që këtëj mos më rrini aty (Ia bën me shenjë)

 

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...