Deputetja e opozitës, Taulant Ballës: Ne luftojmë të keqen, ti shko e kërko motrën...

E Enjte, 12 Prill 2018 13:19

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, i kthen përgjigjen që meriton Taulant Ballës.

Nëpërmjet një statusi në Facebook Mehmetaj shprehet se askush nga qeveria nuk ka moral dhe fytyrë të gjykojë brezin e ri që ka për mision t'a pastrojë Shqipërinë nga këta banditë.

“Taulant, unë po luftoj të keqen, po luftoj krimin dhe korrupsionin!

Ti e të gjithë ju, të zhytur e mbytur në llumin e Ditmirit dhe Edi Ramës, nuk keni as moral dhe as fytyrë të më gjykoni mua dhe brezin tim, që ka për mision t'a pastrojë Shqipërinë nga ju!

Ti shko kërko motrën!”, shkruan Mehmetaj.

Modifikuar më E Enjte, 12 Prill 2018 13:53

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...