VIDEO/ Ja pamjet, Edi Rama kërcënon opozitën nga vendi

E Enjte, 12 Prill 2018 13:11

Është siguruar një video gjatë seancës së sotme parlamentare, në momentet kur televizionet nuk po transmetonin. Në pamje duket Edi Rama që nga vendi i kryeministrit, duke fërkuar duart, kërcënon opozitën.

‘Mos u mërzit, pa merak, mos u mërzit do ta shohim’, iu drejtohet Rama deputetëve të opozitë

Videoja e mësipërme është siguruar nga syri.net.

Seanca e sotme e Kuvendit është zhvilluar e tensionuar. Opozita kërkonte përjashtimin e Edi Ramës nga parlamenti, pas fyerjeve publike ndaj popullit, të bëra 2 seanca më parë.

Më poshtë keni videon e plotë:

 

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...