Deputeti i PD-Ramës: Ti u thua qytetarëve të q. r., prit kur të të thonë r.t.k.t

E Enjte, 05 July 2018 22:18

Deputeti i PD-së, Florion Mima, gjatë fjalës së tij në parlament mbrëmjen e sotme është kapur me kryeministrin Edi Rama.

Sipas deputetit demokrat, kreu i qeverisë ka një sjellje arrogante edhe ndaj qytetarëve, ku i kujtoi një bisedë që doli ditë më parë në media ku thuhej se Rama kishte ofenduar një qytetar me fjalë të rënda.

 “Sot ai merr në telefon qytetarët dhe i thotë t.q.r, po sikur populli të kthehet e të të thotë r.t.k.t.,” tha Mima.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

Politikë

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

  Ambasadori i BE, Luigi Soreca kërkon menjëherë një marrëveshje në Këshillin Politik. Soreca thotë se ajo është e arritshme dhe duhet patjetër tani për të filluar negociatat. Soreca thotë se Reforma...

Kjo javë e gjen Kosovën me qeveri të re, Kuvendi pret aktgjykimin e plotë të Kushtetueses

Politikë

Kjo javë e gjen Kosovën me qeveri të re, Kuvendi pret aktgjykimin e plotë të Kushtetueses

KOSOVAKosova do të jetë me qeveri të re këtë javë e cila do të ketë për kryeministër Avdullah Hotin e LDK. LDK, AAK dhe Nisma presin vetëm aktgjykimin e plotë të...

Nuk ka marrëveshje as sot/Bylykbashi: Ishim gati për konsensus, PS nuk hiqte dorë.

Politikë

Nuk ka marrëveshje as sot/Bylykbashi: Ishim gati për konsensus, PS nuk hiqte dorë.

  Përfaqësuesi i PD në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi ka thënë, në një deklaratë për mediat pas tryezës që zgjati mbi 3 orë, u shpreh se, sot marrëveshja nuk u arrit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!