Rama e ka destabilizuar vendin, është lidhur me krimin e organizuar

Diel, 08 July 2018 15:24

Deputeti i LSI-së Endrit Braimllari është shprehur se vendi  po përballet çdo dite e më shumë me mungesën e sigurisë publike për shkak të papërgjeshmërisë së një kryeministri hajdut.

“Ky Kryeminister e ka destabilizuar vendit per shkak te lidhjes se tij me krimin e organizuar. Shqiptaret kane perball nje Kryeminister hajdut dhe trafikante. Te giithe bashke per te larguar kete fatkeqesi kombetare.”, shkruan Braimllari. 

REAGIMI:

Vendi po perballet cdo dite e me shume me mungesen e sigurise publike per shkak te papergjeshmerise se nje Kryeministri hajdut.

Kryeministri i lidhur me krimin e organizuar e ka futur vendin ne kolaps dhe ne mungese te sigurise publike. Ky Kryeminister nuk e ka mendjen tek qeverisja vendit por instaloi ne vend nje here e pergjithmone krimin e organizuar.

Sot Shqiperia eshte me e pasigurt ne porte dhe aeroporte, ne cdo pike kufitare, ku grupet kriminale te motivuara nga ky Kryeminister po bejne kerdine ne transportin e lendeve narkotike dhe drogerave te forta.

Ky Kryeminister e ka destabilizuar vendit per shkak te lidhjes se tij me krimin e organizuar. Shqiptaret kane perball nje Kryeminister hajdut dhe trafikante. Te giithe bashke per te larguar kete fatkeqesi kombetare.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!