Si po i grabit qytetarët Rama me Veliajn (VIDEO)

Diel, 08 July 2018 16:02

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video, ku duket policia e cila po nxjerrë nga pronat e tyre disa qytetarë.

Reagimi i Berishës:

Ja si ju rrëmbejnë token e dhënë me ligj hajnat Rama - Veliaj me narkopolicine e tyre!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Kjo gje po ndodh ne Kashare perball Emigresit. 
Kemi 3jave qe po bejm lufte me kriminelet hajdutat dhe policin e shtetit. 
po na marrin pronen me ligjin e 70501 tok babe dhe toke ligji.
Kriminelet I kane korruptur te gjith as policia nuk na mbeshtet po na dhunon.
Ju lutem na ndimoni se ata kane filluar punimet dhe ne po vritemi ketu jemi 5 familje qe kerkojm mbeshtatjen tuaj faleminderit. Po bejn mur rrethues pa leje ndertimi”

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!