"Në burg prej 8 muajsh, por rroga i vazhdon sepse është xhan i partisë!"

Premte, 19 Prill 2019 21:14

Denoncim i publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha/

Ne burg prej 8 muajsh por rroga i vazhdon sepse eshte xhan i partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Persh Doktor.Dua te bej nje denoncim se vetem tek ty kam besim dhe ne asnje institucion tjeter.Jam nje punonjese e Drejtorise se Monumenteve te Kultures Korce dhe desha te denoncoj nje rast abuziv ketu kemi nje punonjes ne muzeun e Linit dhe ka 8 muaj qe ka bere aksident me pasoje vdekje ne gjendje te pire dhe prej 8 muajsh ndodhet ne burg dhe merr rrogen Aleksander Seitllari.Kete dr e mban Ilir Xhakolli dhe i ka bere presion dhe drejtorit tone se une te heq nga puna nqse ti heq ate ka hyre ne bela dhe drejtori nga Iliri na eshte shprehur vete drejtori qe so na marre ne qafe Ilir Xhakolli me kete rast se eshte super skandal .te vrasesh me makine i pire dhe te paguhesh.te lutem anonim doktor

Modifikuar më Premte, 19 Prill 2019 21:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!