19 shpërthime me tritol në Fushë-Krujë/ Denoncimi: Pas tyre qëndron kryetari i bashkisë

Premte, 19 Prill 2019 21:33

19 raste të shpërthimeve me tritol kanë ndodhur në qytetin e Fushë-Krujës që nga fillimi i këtij viti.

Denoncimi bëhet nga një qytetar, që ka zgjedhur profilin e ish kryeministrit Sali Berisha për të bërë publike të dhënën e frikshme.

Sipas tij, këto ngjarje kanë prapavija politike dhe pas tyre qëndron kryetari i bashkisë Artur Bushi.

Postimi i ish kryeministrit Sali Berisha:

Ja kush i vendos dhe pse vendosen tritolet elektorale ne kryeqytetin e eksplozioneve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmroma Doktor jam nje qytetar nga fush kruja te lutemm anonim se kto kan filluar fushaten dhe na ven naj tritol publikoje sms per vitin 2019 ne qytetin ton kan plas 19 tritole si mun te jetohen ne nje ven te till pas ketyre po te shikosh kuj i vendosen ka prapaskena politikee fshihet kretari bashkis meqe eshte vet shpalkur kandidat per bashkin mbi 10 veta jan njerz ne kerkim qe rrin xhdo nate me tee pin droge e alkol te sjell emra faktee si te duhen per kte gje maj pergjesii para tejee

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!