Qytetari dixhital i shkruan Berishës: Elektriçisti në Durrës vdiq nga papërgjegjëshmëria e drejtuesve

Hënë, 20 May 2019 11:43

Një denoncim nga Durrësi ka mbërritur në  adresë të ish Kryeministrit Berisha mbi ngjarjen e rëndë ku humbi jetën një elektricist në Durrës.

“Eltonin, elektriçistin e vrau papërgjegjëshmëria”!, shkruan ai duke ju referuar mesazhit të një qytetari i cili shpreht se “Eltoni ka punuar në OSHE të Durrësit që 18 vjeç edhe ka qenë një punëtor shumë i rregullt edhe ai vdiq nga gabimet e atyre që futen nga rilindja”.

Eltonin, elektriçistin e vrau papërgjegjëshmëria!

 

Drejtuesit duan ta fshehin shkakun!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Sb

Përshendetje të premten në Durrës ka vdekur në detyre një elektriçist në Durrës e dhanë edhe lajmet ai ka qenë duke punuar mbi 40 min aty në gabinë edhe OSHE ka lëshuar korente edhe vdiq sepse aty vehen njerëz të papërgjegjshëm që i fut rilindja në punë plus ka një fakt që e kanë bërë të duket si një incident drejtuesit e cez e kan dhënë me urdhër që mos t’bëhet e bujshme.

Eltoni ka punuar në oshe të Durrsit që 18 vjeç edhe ka qenë një punëtor shumë i rregullt edhe ai vdiq nga gabimet e atyre që futen nga rilindja.

Image

© SYRI.net

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kjo është anija që solli vdekjen në Bejrut

Globi

Kjo është anija që solli vdekjen në Bejrut

  Lëndët plasëse që shpërthyen në një depo në Bejrut, duke shkaktuar së paku 100 viktima, janë dërguar atje vite më parë nga një anije mallrash, që ishte konfiskuar, dhe e...

Braimllari denoncon:Hera e tretë që të mbjellat në Korçë dëmtohen nga breshri, fermerët në mëshirë të fatit, asnjë ndihmë nga qeveria

Politikë

Braimllari denoncon:Hera e tretë që të mbjellat në Korçë dëmtohen nga breshri, fermerët në mëshirë të fatit, asnjë ndihmë nga qeveria

  TIRANËSekretari i Përgjithshëm i LSI-së Endrit Braimllari deklaron se fermerët e Korçës janë në mëshirë të fatit pa asnjë ndihmë nga qeveria. Duke iu referuar dëmeve të shkaktuara nga breshri...

Manjani thirrje shqiptarëve:Duam demokraci e zgjedhje, apo sundim e nënshtrim?

Politikë

Manjani thirrje shqiptarëve:Duam demokraci e zgjedhje, apo sundim e nënshtrim?

  Duke përdorur shprehjet ”s’bën Luli” apo dhe ”opozita është e dobët”, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka shënjestruar ata që përdorin këto justifikime për të votuar kryeministrin Edi Rama. ”Dëshiroj gjithashtu...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!