Denoncimi/ Berisha: Karta e Studentit, tallja e radhës e Edvin Kristaq Krimit dhe Lal Plehut me ta

E mërkurë, 12 June 2019 20:32

Ish-Kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në Facebook ka publikuar mesazhin e  një studenti, i cili denoncon faktin se karta e studentit është një mashtrim i madh.

Postimi i plotë

Karta e Studentit, tallja e radhes e Edvin Kristaq Krimit dhe Lal Plehut me ta.

Lexoni denoncinin e studentit dixhital! sb

Psh Z,Berisha ne lidhje me kartat e studentit desha te flas qe eshte nje mashtrim i madhe nga ana e Bashkise se Tiranes ne lidhje me sherbimet qe ofron kjo karte qe eshte tallese per Studentet nga te shikosh kullen e Sahatit falas vizitimi falas i tarraces se Bashkise e deri te organizimi falas i festave ne sheshin Skenderbej te gjitha keto jane tallese per Studentet kur nder gjerat kryesore duhet te ishin sherbime si ne menza me Ofertat e internetit e celularit cmimet e Librave etj kjo duhet te ishte nje pune e Ministrise se Arsimit dhe ne te gjitha Uniiversitetet e Shqiperise dhe jo vetem ne Bashkine e Tiranes por kjo duket qarte qe eshte vetem per nje kohe fuashte ,ne muajin prill Ministria ia ka kalur tendrin Bashkise ne nje menyre jo korrekte qe eshte nje nul dhe nga ana ligjore se Bashkia Tirana nuk ka te drejte te marre te dhenat personale te Studenteve ne Tirane qe banojne por vendlindjen mund ta kene ne nje Qytet tjeter te Shqiperise me respekt per S,B

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Na la pa frymë! Ja sekreti i formës së Georgina Rodriguez

Show-biz

Foto/ Na la pa frymë! Ja sekreti i formës së Georgina Rodriguez

Gerogina Rodriguez është një nga femrat më joshëse në botë. E panjohur përpara lidhjes me Cristiano Ronaldon, por që po mahnit me format e saj trupore, ku ka arritur në...

Droga pa fund nga Shqipëria në Greqi

Aktualitet

Droga pa fund nga Shqipëria në Greqi

Kapen 107 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është bërë në zonën e Kallpaq, Janinë. Ne një makinë që vinte nga kufiri gjelbër shqiptar janë gjetur dhe sekuestruan nga policia greke 91...

Falsifikoi pasaportën me foton e Kim Kardashian, arrestohet 29 vjeçarja

Show-biz

Falsifikoi pasaportën me foton e Kim Kardashian, arrestohet 29 vjeçarja

Mund të mos jetë një ide e mirë të përdorësh fytyrën e një ylli botëror për të falsifikuar pasaportën. Këtë e provoi një kolumbiane 29 vjeçare, e cila kishte vajtur...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!