Ademi: Në Shkodër nuk funksionon asnjë KZAZ

Hënë, 24 June 2019 21:35

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi e ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se në Shkodër asnjë KZAZ nuk ka funksionuar.

Zheji: Ato materialet zgjedhore që kanë ardhur do të rrinë të paketuara, apo do të shqepen?

Ademi: Në Shkodër asnjëra nga KZAZ-të nuk ka funksionuar asnjë ditë. Në njërën nga KZAZ-të asnjëherë nuk është mbledhur një trupë e tillë, ish-KZAZ-ja. Kanë filluar të mblidhen në dy të tjera, në mënyrë të paautorizuar. Sepse unë kam pasur një komunikim me shkrim duke e bërë me dije qëndrimin administrativ kundrejt një procesi farsë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

Sport

Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një nga moment më të errët në karrierën e tij. Luzitani po zhvillon një start sezoni për tu harruar me Juventusin. CR7 mund të largohet nga...

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Aktualitet

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka lëkundur Sarandën dhe zonën jugore të vendit. Tërmeti me epiqendër në fshatin Aliko, 6 km në Jug-Lindje të Sarandës është ndjerë edhe në Delvinë...

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Aktualitet

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Dy vëllezër nga Michigan kishin shkuar së bashku për gjueti dhe ishin vendosur në kërkim të një dreri që njëri prej vëllezërve e kishte plagosur më herët. Ata ishin ndarë në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!