‘Me 1000 policë nga pas/ Gazetari i 'Bild'-Ramës: ‘Më ka denoncuar kryeministri i zgjedhjeve të anuluara’

Tuesday, 25 June 2019 20:33

Edi Rama ngriti padi sot ndaj gazetarit të ‘Bild’, Peter Tiede, i cili në një përgjigje reciproke nuk ka vonuar ti kthejë përgjigje kryeministrit, duke i kujtuar se edhe ai ka një avokat.

Oh, Z. Rama....Çmenduri: kryeministri shqiptar Rama kërkon të më padisë. Ka tashmë një avokat-mbi të gjitha një nga më të shtrenjtit në Gjermani....por nuk e ka më...

Ndërkohë, sot është në një fushatë për zgjedhjet e anuluara-të mbrojtura nga më shumë se 1000 agjentë të policisë’, shkruan Tiede

auto_pet11561479464.png

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kapet drogë dhe armë në Tiranë, arrestohen dy persona

Kronikë

Kapet drogë dhe armë në Tiranë, arrestohen dy persona

Policia e Tiranës në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, gjatë natës ka zhvilluar një tjetër operacion antidrogë Gjatë operacionit, Policia ka sekuestruar...

Më shumë se 400 emigrantë arritën në ishujt grekë në 24 orët e fundit

Aktualitet

Më shumë se 400 emigrantë arritën në ishujt grekë në 24 orët e fundit

Rojet bregdetare greke kanë asistuar në shpëtimin e 225 refugjatëve në 5 incidente të ndryshme në ishujt në lindje të Egjeut përgjatë 24 orëve të fundit. Sipas selisë së Autoritetit Portual...

Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

Sport

Lajm bombastik! Media spanjolle largon Ronaldon nga Juventusi, do të luaj në Angli

Cristiano Ronaldo është duke kaluar një nga moment më të errët në karrierën e tij. Luzitani po zhvillon një start sezoni për tu harruar me Juventusin. CR7 mund të largohet nga...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!