VIDEO/ Narkopolicia i shkatërron biznesin për të ndihmuar rivalin e tij që e korrupton!

E Enjte, 24 October 2019 17:34

Një biznesmen ka denoncuar nëpërmjet pamjeve filmike dhunën që ushtron Policia e Shtetit ndaj tij në favor të një biznesi tjetër.

Biznesmeni i cili identifikohet si Gjeto Buzherri, administrator i firmës GJIBU, i cili thotë se Policia po investohet për ti shkatërruar biznesin.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Denoncon narkopolicine se i shkaterron biznesin per te ndihmuar rivalin e tij qe i korrupton!

Lexoni mesazhin shikoni videon e tij. sb

I nderuar zoti Berisha . Ne Me quajne Gjeto Buzherri jam 75 vjeç kam një biznes dhe jame administrator i tije , i quajtur GJIBU shpk , ky biznes dhunohet nga policia e shtetit e cila favorizon palen time kundershtare e cila ka vjedhur shtetin 1.000.000 euro e faktuar me dokumenta , policia me dhunon mua dhe biznesin tim qe eshte konform cdo ligji , hajduti qe ka vjedhur shtetin pi raki me prokuroret dhe shefat e policise dhe bejne plane per te me shkaterruar nje biznes te ligjshem , ju lutem merni masa se jeta ime rrezikohet nga banda e policise e cila eshte lidhur me krimin’

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“8 Marsi”, ish-deputetja e LSI: Një ditë reflektimi! Nuk jeni vetëm do të vazhdojmë te luftojmë se bashku, kundër diskriminimit

Politikë

“8 Marsi”, ish-deputetja e LSI: Një ditë reflektimi! Nuk jeni vetëm do të vazhdojmë te luftojmë se bashku, kundër diskriminimit

  Ish-deputetja e LSI-së Erisa Xhixho thotë se ky 8 mars duhet të jetë një ditë reflektimi për sa shumë meritojnë dhe sa pak marrin gratë.   Në një postim në “Facebook”, Xhixho...

Emrat që ikin e vijnë nga lista e PS në 7 qarqe

Politikë

Emrat që ikin e vijnë nga lista e PS në 7 qarqe

  Ora 19:30 do ta gjej shtabin elektoral socialist dhe kryesinë e partisë përballë Edi Ramës në finalizimin e listës së kandidatëve për deputetë që do t’i shkojnë KQZ-së. Strategjia e...

Kandidati i LSI-së, Lefter Maliqi: Në Berat fitojmë 5 me 2

Politikë

Kandidati i LSI-së, Lefter Maliqi: Në Berat fitojmë 5 me 2

  Këtë të hënë Lëvizja Socialiste për Integrim publikoi listat e plota për kandidatët në 12 qarqet e vendit. Në listën e Beratit është edhe deputeti Lefter Maliqi, i cili në...