Berisha publikon videon: Çfarë e lidh standartin e Ramës prej mafiozi me standartin e Europës?

Saturday, 02 November 2019 16:35

Goditja që iu bë dje një prokurori vulosi edhe njëherë hijen kriminale të Rilindjes që frymëzuar nga kryerilindasi në pushtet ka kaluar në një fazë tjetër të lincimit të pushtetit, nga okult mafioz në përballje plumbash për ata që nuk binden.

Ish-kryeministri Berisha në një postim në facebook duke postuar videon e Edi Ramës përballë zërit të tij duke manipuluar zgjedhjet në Dibër shtron edhe pyetjen çfarë e lidh standardin e Ramës prej mafiozi me standardin e Europës?

Çfarë e lidh standartin e tij prej mafiozi me standartin e Europës? Sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tentuan të vidhnin të moshuarën, policia vihet në ndjekje por ata kryejnë një tjetër grabitje. Kush janë shqiptarët e arrestuar

Bota Shqiptare

Tentuan të vidhnin të moshuarën, policia vihet në ndjekje por ata kryejnë një tjetër grabitje. Kush janë shqiptarët e arrestuar

Dy hajdutë shqiptarë, që po vëzhgoheshin prej disa javësh nga policia italiane, u arrestuan menjëherë pasi vodhën një banesë në Villapinta, një qytezë në Monte, ndërsa kishin provuar të kryerin...

Politikë

Fuga: Gjykata Kushtetuese të mos përzihet me politikën

Akademiku Artan Fuga i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” tha se për Gjykatën Kushtetuese kemi përplasje të fortë mes palëve. Fuga ka theksuar se çështja e Gjykatës Kushtetuese duhet...

Itali, shpërthim i fuqishëm në një fabrikë fishekzjarresh, 4 të vdekur

Aktualitet

Itali, shpërthim i fuqishëm në një fabrikë fishekzjarresh, 4 të vdekur

Të paktën katër persona kanë humbur jetën dhe tre janë plagosur rëndë pas dy shpërthimeve të njëpasnjëshmë në një fabrikë fishekzjarrësh në Mesina, Itali. Ndërkohë një tjetër person rezulton i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!