Berisha:Nje udhetim sa pagesa mujore e ndihmes ekonomike per 10000 vete!

Diel, 31 May 2020 20:35

Nje udhetim sa pagesa mujore e ndihmes ekonomike per 10000 vete!

Miq, nje udhetim me çarter personal ne Paris i Edvin Hajdutit u ka kushtuar takspaguesve shqiptar minimalisht 100.000€. Kjo shume eshte e barabarte me pagesen mujore qe marrin si ndihme ekonomike per kafshaten e gojes 100.000 qytetare te mjere shqiptar.

Ky eshte nje akt korruptiv abuziv por dhe kriminal. Ky hajdut i pashpirt qe zhgerryhet si derr i majmur ne Sarajet e Surrelit, udheton me charter personal me parate e takspaguesve me te varfer te Europes ne nje kohe kur sot ne Shqiperi jane dhjetra mijra familje qe vuajne per buken e gojes!

Ta shporrim, ta shporrim, ta shporrim qelbesiren! sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!