Berisha:Per narkodrejtorin e tatimeve ligji nuk ekziston! Shtimin e kateve pa leje e ka pasion.Gjeneral Hashashi e mbron!

Saturday, 01 August 2020 16:09

Nga Sali Berisha

Per narkodrejtorin e tatimeve ligji nuk ekziston!
Shtimin e kateve pa leje e ka pasion.
Gjeneral Hashashi e mbron!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershdetje doktor dhe ju uroj shendet.Ju pata shkruar disa dite me pare per narkotatimorin Dritan Boci i cili po kryente nje ndertim pa leje ne katin e fundit te nje pallati tek tregu elektrik.Sot po ju coj foton e ndertimit te mbaruar pa i hyre gjemb ne kembe ketij krye hajduti qe korrupton cdo instance te shtetit e qe bredh neper drejtori duke thene se dhe prokurorine e blej me lek e spyes per njeri.Ligji eshte i rrepte vetem per hallexhinjte qenka mese e vertete kallezim Shkresa nr 5058/k prot, dt 29.06.2020, për veprën penale “ndërtim i paligjshëm” parashikuar nga neni 199/a i Kodit Penal, në ngarkim të shtetasit Dritan Boçi. Referuar në Prokurorinë pranë Gjykatës se Shkallës së Parë Tiranë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Korçë, varfëri ulëritëse/ DENONCIMI i koordinatorit të LSI: Babëzia e rilindjes nuk njeh kufij

Politikë

Korçë, varfëri ulëritëse/ DENONCIMI i koordinatorit të LSI: Babëzia e rilindjes nuk njeh kufij

  Nga Petrika MELE, koordinator i LSI-Korçë Varfëri ulëritëse dhe infrastrukturë mesjetare vetëm 1 km larg Korçës! Ujrat e zeza dhe mbetjet urbane janë makthi i përditshëm i banorëve. Mungesa e ujit të pijshëm...

Korce/Braimllari:Banorët pa ujë e pa rrugë nga qeverisja klienteliste e Ramës

Politikë

Korce/Braimllari:Banorët pa ujë e pa rrugë nga qeverisja klienteliste e Ramës

  Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari prej disa ditësh është zhvendosur në Korçë, sipas së cilit është braktisur nga qeveria, nga ku denoncon problemet e shumta që hasin banorët. Këtë...

Caka: Efekti domino i korrupsionit të Rilindjes, mijëra qytetarë pa punë

Politikë

Caka: Efekti domino i korrupsionit të Rilindjes, mijëra qytetarë pa punë

  Ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka, ka komentuar një raport nga Zëri i Amerikës, i cili analizon tre krizat me të cilat po përballet vendi. Sipas saj, korrupsioni i qeveria ”Rama”...