Procesi zgjedhor i LSI-së,Gjosha:Në krye të shumë organizatave do të kemi zonja me përgjegjësi të jashtëzakonshme

Premte, 23 October 2020 17:30

 

Ish deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka publikuar në Facebook foto nga procesi zgjedhor i LSI në njësinë 5 në Tiranë.

Gjosha shprehet se është shumë e lutmur qe në krye të shumë organizatave do të ketë zonja me një përgjegjësi dhe vendosmëri të jashtëzakonshme.

Postimi i plotë:

Vazhdojmë me procesin zgjedhor të njësisë 5 në Tiranë. Jam e lumtur që në krye të shumë organizatave do të kemi zonja me një përgjegjësi dhe vendosmëri të jashtëzakonshme. LSI qëndron krah tyre me të gjitha politikat mbështetëse. Vota e një gruaje ka gjithmonë një peshë të madhe për familjen dhe të ardhmen

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Politikë

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Vetëm korrupsion, vjedhje dhe abuzime me rrugë që prishen e ndryshohen vazhdimisht vetëm për t’u shtruar me beton e për afera korruptive. Banorët e Durrësit janë të revoltuar për katraurën urbanistike...

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Politikë

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

  Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet...

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

Politikë

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

  Presidenti Ilir Meta ka vizituar Manastirin e Shën Gjon Pagëzorit, në Mbiguri së Dibrës së Madhe, i cili është një nga objekte fetare më të rëndësishme për besimtarët ortodoksë. Gjatë takimit...