Lefter Maliqi:Rama bën autogolin rilindas me Presidentin

Saturday, 24 October 2020 10:10

 

Nga Lefter Maliqi

Nuk i mjafton goli që do hajë në 25 Prill… Ramziu bën autogolin rilindas me Presidentin
Të dashur miq!
Nuk mund të mos reagoja edhe sot pas lajthitjes së radhës nga ‘mbidoza’ që merr Kryemafiozi që kemi për Kryeministër.
Turp e faqja e zezë.
Ramziu bëri autogolin rilindas, duke ndërsyer sekserët e shitur, kundër Presidentit.
Dhe për çfarë?
Se pajisi me pasaportë shqiptare futbollistin ganez të ekipit kampion të Tiranës.
O Kryemafioz, të paktën pyet vëllain tend, që merr vesh nga këto punë, që të mos bësh ‘autogol’, në një kohë kur vetëm ‘po ha gola’.
Po kërkesën Presidentit ia ka bërë klubi i Tiranës o Faqezi, për shkak të procedurave dhe kombësisë së futbollistit për ndeshjen në Zvicër, o i Marrë-Fund.
Nuk ke me çfarë të sulmosh, se të janë ‘shqyer fanella, atletet dhe më kryesorja, nuk ke TOP’, (skuadër jo e jo) o Faqezi.
O Kryemafioz i mbytur në krim e korrupsion, përgatitu për natën e madhe të 25 Prillit.
Sulmet që vijnë nga një njeri që shqiptarët e mallkojnë çdo ditë, vetëm sa i garantojnë fitoren e ndeshjes kundërshtarit, o ‘drogaxhi’.
Mëso, mëso, mëso Ramzi… se ku i dihet, nëse i shpëton burgut… mund të bëhesh mësues kursesh private, te bunkeri i ndëshkimit në Surrel

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Politikë

Kontjana Kuçi/Më 25 prill Durrësi do i thotë JO sektit abuziv të betonit dhe korrupsionit.

Vetëm korrupsion, vjedhje dhe abuzime me rrugë që prishen e ndryshohen vazhdimisht vetëm për t’u shtruar me beton e për afera korruptive. Banorët e Durrësit janë të revoltuar për katraurën urbanistike...

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Politikë

Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

  Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë. Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet...

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

Politikë

Presidenti Meta: Manastiri i Shën Gjon Pagëzorit në Dibër të Madhe, qendër e rëndësishme pelegrinazhi

  Presidenti Ilir Meta ka vizituar Manastirin e Shën Gjon Pagëzorit, në Mbiguri së Dibrës së Madhe, i cili është një nga objekte fetare më të rëndësishme për besimtarët ortodoksë. Gjatë takimit...