Berisha:Hymi i Hashashit, i kushtohet Edvin Droges!

Saturday, 24 October 2020 12:38

Hymi i Hashashit, i kushtohet Edvin Droges! sb

 

https://www.facebook.com/121577844669798/posts/1740001836160716/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.