Babai i kandidates për deputete të Ramës porno në zyrat e Bashkisë

Saturday, 03 Prill 2021 09:03

 

Dihet tashmë se në Shqipëri, shumica e atyre që janë të punësuar në shtet nuk e shohin më veten në shërbim të popullit, por të plotësojnë atë çfarë bëjnë më mirë... “t’i bien qylit”. Jo më kot është krijuar ky perceptim, thjesht për faktin sepse shumica e atyre që janë të punësuar në institucionet shtetërore janë të punësuar partiakë, jo vetëm kaq, por u bëjnë bisht detyrave të tyre duke zvarritur qytetarët që duan të zgjidhin punë. Këta persona, të shumtë si numër, kudo në institucionet e Republikës, janë të privilegjuar jo vetëm në aspektin e pushimeve, por për faktin e thjeshtë sepse punën e shikojnë si një orar zyrtar për të marrë rrogën në fund të muajit dhe askush nuk u kërkon llogari.

Ajo që e vërtetoi këtë perceptim, ndër provat e shumta që janë publikuar ndër vite, ishte një video e dërguar për JOQ ALBANIA sot, ku një zyrtar i bashkisë së Laçit, gjatë orarit të punës po shikonte në kompjuterin e tij një video porno. Sipas burimeve për JOQ, bëhet fjalë për Llesh Ndocin, Drejtorin e Përkrahjes Sociale në bashkinë e Laçit, babai i kandidates për deputete në listat e PS për Lezhën, Erjola Ndocit.

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...

Mbi 16 mijë persona do të votojnë në kontejnerë, Billa: Nuk i përmbushin kriteret

Politikë

Mbi 16 mijë persona do të votojnë në kontejnerë, Billa: Nuk i përmbushin kriteret

  Kreu i KZAZ nr.29 Ramiz Billa, i ftuar në “Radari Informativ”, foli për procesin zgjedhor dhe qendrat e votimit. Ai bëri me dije se në terren janë bërë verifikime për qendrat...

Të rinjtë e Durrësit: Ne besojmë te LSI dhe Elona Guri

Politikë

Të rinjtë e Durrësit: Ne besojmë te LSI dhe Elona Guri

  Drejtuesja e LSI në qarkun e Durrësit, Elona Guri, vijon takimet elektorale në qytetin bregdetar. Takimin e radhës, Guri e ka zhvilluar me disa të rinj të këtij qyteti. Guri shfaqet...