“Barazia para ligjit garantohet vetëm me votë të lirë”, Meta në konferencë: Kjo javë e fundit të shoqerohet me klimë të qetë

Saturday, 17 Prill 2021 21:20

Të gjithë bashkë në 25 prill duhet të ushtrojmë të drejtën themelore dhe detyrimin për 100 vitet e ardhshme. Atdheu ynë dhe rajoni ndodhen në një moment shumë të rëndësishëm pëer të ardhmen në BE. Kam këto kërkesa për qytetarët pa asnjë dallim partiak. Kjo javë e fundit duhet të shoqerohet me një klimë më të qetë. Prandaj ftojmë të gjithë politikanët qytetarë që të distancohen nga ccdo fenomen që ndikon keq. Të gjhithë qytetarërt të drejtohen drejt kutive të votimit në mënyrë të qetë. Kushdo që përpiqet të bleje voten tuaj kërkon t’ju përccmojë. Prandaj kam besim se të gjithë ju do të refuzoni këdo nga këta dhe ata që fshihen pas tyre. Mos pranoni të shisni votën. Familja juaj ka nevojë për shërbim shëndetësor, për arsim dhe drejtësi të vërtetë. Kjo nuk mund të garantohet nga përfaqësues që vijnë në kuvend me anë të blerjes së votës.Barazia para ligjit garantohet nga vota e barabartë. Prandaj ccdo qytetar duhet të votojë i lirë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

Politikë

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

  Kandidati i LSI (i pari në listën e partisë për qarkun e Beratit), Ardit Çela, ka publikuar ditën e sotme fakte skandaloze të manipulimit të votave të dala nga hapja...

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

Politikë

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

  Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka hapur kutitë e parë të kontestuara të materialeve zgjedhore në Qarkun e Beratit, ku Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e mori mandatin e deputetit...

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

Politikë

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

  Mirmbrëma! Hapja e kutive të Beratit tregon qartë masakrën elektorale të 25 prillit. Rilindja, jo vetëm përdori administratën publike, Policinë e Shtetit, grupet e strukturuara kriminale por dhe ka ndërhyrë...