Viktor Tushaj:Inskenimet policeske ordinere nuk ju shpetojne nga krimi elektoral.

E mërkurë, 28 Prill 2021 08:50

Inskenimet policeske ordinere kujtoni se ju shpetojne nga krimi elektoral. Keni blere nje popull, keni kercenuar e joshur dere per dere keni shantazhuar punonjes te administrates dhe pastaj kujtoni se ja hidhni me inskenime ordinere te sajuara nga ju vete me anetare te PS se. Nuk cuditem aspak qe Aleksander Frangaj burrerine e malsorit e ka kthyer ne lepirje dhe po ben cdo perpjekje per ti sherbyer Rames. Por, edhe per shkak te njohjes personale, ben mire te vije ne Lezhe dhe te verifikoje se kush ka blere kercenuar dhe shantazhuar. I kerkoj SPAK-ut te hetoje dhe te arrestoje menjehere personat dhe ta zbardhe ceshtjen.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

Politikë

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

  Kandidati i LSI (i pari në listën e partisë për qarkun e Beratit), Ardit Çela, ka publikuar ditën e sotme fakte skandaloze të manipulimit të votave të dala nga hapja...

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

Politikë

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

  Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka hapur kutitë e parë të kontestuara të materialeve zgjedhore në Qarkun e Beratit, ku Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e mori mandatin e deputetit...

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

Politikë

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

  Mirmbrëma! Hapja e kutive të Beratit tregon qartë masakrën elektorale të 25 prillit. Rilindja, jo vetëm përdori administratën publike, Policinë e Shtetit, grupet e strukturuara kriminale por dhe ka ndërhyrë...