PPE: Bravo Basha, fitove zgjedhjet!

Hënë, 14 June 2021 16:22

 

Lulzim Basha fitoi bindshëm në PD, ndonëse humbi përballë Edi Ramës. Partitë Popullore Europiane kanë uruar Bashën për rizgjedhjen.

Reagimi i PPE ne Twitter:

 

Urimet tona të ngrohta për Lulzim Basha nga partia jonë shqiptare anëtare PD për rizgjedhjen e tij për rizgjedhjen e tij të qartë si kryetar partie. Le të vazhdojmë të forcuar & bashkërisht luftën tonë për një Shqipëri të prosperuar, # demokratike dhe # Evropiane

1 koment

  • Përgjigju Williammot

    free dating
    dating my son

    Saturday, 31 July 2021 01:26 komentuar nga Williammot

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kreshnik Spahiu quajti shitësit ‘katundarë’/ Sejko: Ata nuk shitën një vend në gjykatë si ty për 50 mijë euro

Politikë

Kreshnik Spahiu quajti shitësit ‘katundarë’/ Sejko: Ata nuk shitën një vend në gjykatë si ty për 50 mijë euro

  Ish-nënkryeari i KLD-së Kreshnik Spahiu, me anë të një statusi në “Facebook” ka sharë dhe ofenduar rëndë shitësit, duke i quajtur ata “katundarë”. Spahiu shkon edhe më tej në imagjinatën e...

‘Mos u dorëzo bisha’, Ballist Morina mbështet Sali Berishën pas replikave me Yuri Kim

Politikë

‘Mos u dorëzo bisha’, Ballist Morina mbështet Sali Berishën pas replikave me Yuri Kim

  Që kur ish-kryeministri i vendit Sali Berisha u shpall ‘non grata’ nga DASH, të shumtë kanë qenë përkrahësit dhe simpantizantët që i kanë dhënë kurajo që të vazhdojë betejat. Sot, Berisha...

Bie numri i doktorantëve të rinj, pas 2018 tre herë më pak diploma

Aktualitet

Bie numri i doktorantëve të rinj, pas 2018 tre herë më pak diploma

  Numri i të diplomuarve me doktoraturë ka pësuar rënie vitet e fundit si rrjedhojë e bllokimit të studimeve në këtë cikël nga sektori publik. Të dhënat e INSTAT tregojnë se tre...