Deklaratat e Bardhit, Nesho: Lidershipi i PD lufton në mënyrë të pandershme, po irritojnë demokratët

Hënë, 29 November 2021 23:16

 

Diplomati i karrierës Agim Nesho, i ftuar në emisionin Çim Peka Live në Syri Tv, foli për deklaratat e bëra nga ana e Gazmend Bardhit.

Nesho theksoi se lidershipi aktual i PD-së po lufton në mënyrë të pandershme, duke shtuar se kjo gjë po irriton demokratët

 

“Gjithë opinioni publik po e shikon se doktor Sali Berisha ka mbështetje të madhe në Foltoren e tij. Është e turpshme ajo që po ndodh me Gazmend Bardhin dhe lidershipin aktual të PD-së.

Goditja që iu bë Sali Berishës flet për diçka, për mungesë të transparencës, aq sa kanë nisur të mendojnë të njëjtën gjë edhe shumë politikanë e diplomatë të huaj. Lidershipi i PD po lufton në mënyrë të pandershme, po irriton demokratët. Është betejë më shumë për të mbrojtur vulën sesa për të bërë betejë që ka vlerë për partinë”, deklaroi Nesho

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...