Mesazhi i Metës: Fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërrmueset

Saturday, 04 February 2023 11:14
 
 
 

Kryetari i PL, Ilir Meta e nisi ditën me takime në zonën e Kurbinit.

“Kënaqësi ta nisja ditën duke takuar ekipin tonë drejtues të Kurbinit në Laç. 

 Fitorja e Kurbinit do të jetë ndër më dërrmueset për t'i dhënë fund monizmit në pushtetin vendor dhe për t'ua kthyer bashkitë qytetarëve duke iu shërbyer me transparencë dhe përulësi,” shkruan Meta.

Më pas ai postoi një video nga një takim në Milot.

“Një ndalesë në Milot të mjafton për të kuptuar se sa shumë është anashkaluar nga qeverisja e "Rilindjes". Ndaj të gjithë të bashkohemi për Ndryshim!” shkruan Meta.

Modifikuar më Saturday, 04 February 2023 11:17
Login to post comments

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...