Zbulohet e-mail-i: Emërimet në arsimin e Tiranës i bën deputeti socialist

Diel, 06 May 2018 21:56

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarber Malltezi ka zbuluar një e-mail që është dërguar nga deputeti i PS, Sadri Abazi.

Në këtë e-email që  Abazi ja dërgon një Drejtoreshe të Arsimit, ku i thotë që të ndihmojë një gazetar, pasi është i tyre.

E-maili është dërguar një vit më parë, ku deputeti i PS kërkon që të ndihmojë një gazetar për një vend pune në shtet.

Ndërsa Malltezi i cili ka zbuluar këtë e-mail shkruan: “Pis muhabet nga pisanjosë dhe hajdutë. Edhe anti-vlerat e shoqërisë tregojnë falsitetin e portaleve te mazllumit”.

email 1

Modifikuar më Diel, 06 May 2018 22:43

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!