Drejtori për Europën Qendrore dhe Jugore në Departamentin e Shtetit, David Kostelancik do vizitojë Tiranën. Kostelancik do të takohet me…
Kreu i PD, Lulzim Basha do zhvillojë një mbledhje pasditen e sotme me të deleguarit në qarqe. Mbledhja do mbahet…
Ng Ilir META Propaganda anti-President nuk ndihmon sundimin e ligjit që është kusht për çeljen e negociatave në 18 tetor…
Komisioni i Ekonomisë ka rrëzuar 4 dekretet e Presidentit Ilir Meta për privatizimet si dhe ate per koncensionin e rruges…
Presidenti Meta është thërritur të paraqitet në Komisionin Hetimor që është ngritur ndaj tij, në datën 6 Shtator. Derimë tani…
Nga Petrit Vasili Ky Taulant Balla i rilindjes si gjithe shkollepaktet e tjere po na thote sot qe KQZ eshte…
“Jorgo Toto alias Agim Kajmaku mbrohet nga Edi Rama sepse ai është simboli i modelit kriminal me të cilin qeveris…
Ish-deputeti i PD-së në Fier, Luan Baçi ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në Levan të Fierit, ku u plagosën…
Nuk ka asnjë dyshim që Shqipëria, përfundimisht, është në kthetrat e një narko-diktature. Sekti i rrezikshëm i Rilnidjes me mbështetje…
Nga Lulzim Basha Edi Rama është artist i mashtrimit. Gjithçka që ka premtuar, gjithçka që ka thënë ka qenë mashtrim…
Edhe biznesmenët italianë në Shqipëri kanë nisur një protestë para ambasadës Italiane në Tiranë. Ata kanë vënë pankarata të shumta…
Prokuroria e Dibrës caktoi dy prokurorët që do të hetojnë dosjen “184”, e kaluar për kompetencë në këtë prokurori në…

Lajmet e fundit

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Aktualitet

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Një gjë të tillë e ka bërë me dije guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ditën e sotme (1 korrik 2020). Sejko shtoi se në tremujorin e parë ekonomia është tkurrur...

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Politikë

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar zv.presidenten e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Besiana Kadarenë për postin e ri. Kim thotë uron Kadarenë për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm...

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

Politikë

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

  Ish- deputeti i PD, Klevis Balliu do të jetë sot në gjyq pas shtyrjes së seancës së parë para pandemisë. Pas mbylljes së hetimeve, Prokuroria vendosi ta dërgojë në gjyq Klevis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!