Ish kryeministri Sali Berisha nga protesta bën thirrje Edi Ramës të japë dorëheqjen. Berisha: "Rama ka afat deri në darkë.  Uroj…
Ish-kryeministri Berisha ka bërë një deklaratë të fortë nga protesta e opozitës, teksa tha se nga sot Rama është një…
Me sa duket vepra e artit e vendosur në oborrin e Kryeministrisë nuk i ka mbijetuar zemërimit të protestuesve. Raportohet…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është shprehur nga protestuesit janë provokuar nga policia. Sipas tij në mënyrë të çuditshme…
Tensionohet situata tek kryeministria. Po hidhen gaz lotsjellës ndërsa protestuesit kanë prishur dhe skelën me të cilën mbulohej instalacioni i…
Ish-Kryeministri Sali Berisha, teksa ndodh mes protestuesve, i ka bërë edhe një herë thirrje Ramës për një zgjidhje politike të…
Me tërheqjen e policisë, Rama tregoi se ka skenar perplasjeje, duke nxjerrë gjendjen jashtë kontrollit! Protestuesit erdhën për të protestuar…
Disa pankarta ku kryeministri shqiptar, Edi Rama, ishte veshur si Nicolas Maduro i Venezuelës, janë djegur nga protestuesit në Tiranë.…
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se gazi lotsjellës është më e pakta që mund të bërë kryeministri Edi Rama…
Një situatë e paprecedentë po ndodh në protestën e madhe që po zhvillohet përpara kryeministrisë. Dhjetëra qytetarë menjëherë pasi policia…
Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në mes të protestuesve tek kryeministria. Nga atje ku ndodhet, ai ka lëshuar një mesazh për…
Ka disa protestues të plagosur si shkak i dhunës policore dhe gazit lotësjellës. Disa prej tyre janë në gjendje të…

Lajmet e fundit

Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi

Aktualitet

Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi

Një çift të moshuarish në Korçë kanë dalë nga spitali sepse kanë marrë veten pasi u infektuan me COVID-19.Lajmin e mirë e dha Drejtori i Spitalit të Korçës, Litian Broka...

‘Zoti P’/ Italiani 101-vjeçar që i mbijetoi Holokaustit, gripit Spanjoll dhe COVID-19?!

Globi

‘Zoti P’/ Italiani 101-vjeçar që i mbijetoi Holokaustit, gripit Spanjoll dhe COVID-19?!

Një burrë 101-vjeçar, i identifikuar si ‘Zoti P’ është liruar nga izolimi pasi u shërua nga COVID-19 në qytetin italian të Riminit. Ai është një i mbijetuar nga Lufta e...

Lefter Maliqi këshillon Ramën: Populli ta dha “timonin” dhe “tepsinë”, bëj mirë, të gjesh mirë…

Politikë

Lefter Maliqi këshillon Ramën: Populli ta dha “timonin” dhe “tepsinë”, bëj mirë, të gjesh mirë…

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar në lidhje me paketën ekonomike të qeverisë Rama për të ndihmuar familjet në nevojë dhe të vetëpunësuarit apo të punësuarit në biznesin e vogël në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!