I ftuar në “Opinion”, nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka folur për protestën e së shtunës dhe për mosdhënien…
Sekretari i Përgjithshëm demokrat Bardhi ka vënë në vështirësi serioze Ministren e Ramës Elisa Spiropali duke ekspozuar një superskandal.Kështu, Bardhi…
Analisti Fatos Lubonja dhe deputeti i LZHK-së, Dashamir Shehi të ftuar në emisionin “Të Pa Ekspozuarit” u ndalën tek veprimi…
Nënkryetari i Kuvendit njëkohësisht deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka shpjeguar pse hodhi bojën e zezë në fytyrën e…
E pranishme në emisionin “Opinion”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka folur reth protestës të së shtunës. Sipas saj, protesta…
Analisti, Artan Hoxha, nuk gjen dhunë në incidentin e sotëm në Kuvend. I ftuar në Ora News, Hoxha thotë se…
eanca e sotme parlamentare është shoqëruar me incidente, ku nënkryetari i Parlamentit si përfaqësues i opozitës, Edi Paloka, spërkati me…
Pas reagimit të Presidentit të Partive Popullore Europiane, Joseph Daul, i cili shprehte shqetësimin e tij për situatën e demokracisë…
Kur jemi më pak se 48 orë larg protestës së thirrur nga opozita në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, stafi I…
Miliona euro pasuri të padeklaruara dhe qindra mijëra euro të deklaruara, kjo është pasuria e kryebashkiakut të Tiranës, ish mjaftistit…
Nga Fatmir Gjoçi Siç jeni ne dijeni, tashme gjendja aktuale ne Shqipëri është tejet e mjeruar, situata ne Shqipëri është…
Ngjarja e sotme në seancë plenare, ku deputeti I PD-së Edi Paloka bëri me bojë kryeministrin Edi Rama, vazhdon të…

Lajmet e fundit

Presidentja e KE i kërkon falje Italisë: BE është këtu për të ndihmuar, 100 miliardë euro për vendet më të goditura na COVID-19

Politikë

Presidentja e KE i kërkon falje Italisë: BE është këtu për të ndihmuar, 100 miliardë euro për vendet më të goditura na COVID-19

Presidentja e Komisionit Europian i ka kërkuar falje Italisë pasi jo të gjitha vendet e BE kanë menduar më parë për të ndihmuar vatrën e nxehtë të koronavirusit në kontinent. Italia...

Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi

Aktualitet

Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi

Një çift të moshuarish në Korçë kanë dalë nga spitali sepse kanë marrë veten pasi u infektuan me COVID-19.Lajmin e mirë e dha Drejtori i Spitalit të Korçës, Litian Broka...

‘Zoti P’/ Italiani 101-vjeçar që i mbijetoi Holokaustit, gripit Spanjoll dhe COVID-19?!

Globi

‘Zoti P’/ Italiani 101-vjeçar që i mbijetoi Holokaustit, gripit Spanjoll dhe COVID-19?!

Një burrë 101-vjeçar, i identifikuar si ‘Zoti P’ është liruar nga izolimi pasi u shërua nga COVID-19 në qytetin italian të Riminit. Ai është një i mbijetuar nga Lufta e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!