×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Katastrofa që Saimir Tahiri dhe Edi Rama bënë në Policinë e Shtetit duke se do të marrë fund. Presioni ndërkombëtar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon sot një vizitë në Bashkinë e Çorovodës, ku është pritur nga kryetari i…
Nga Bardh Spahia Urgjenca Mjekësore e Tiranës drejt rrënimit të plotë: 120 punonjës punojnë në 7 autoambulanca të shkatërruara, ndërkohë…
Si për hironi të fatit pikërisht sot në "Ditën e Europës", një shembull i pashoq regresi dhe kthimi mbrapa në…
Shefi i Departamentit për Politikën e Jashtme, dhe kreu i këshilltarëve të PD në Bashkinë e Tiranës, ish diplomat në…
Deputetja e Partise Demokratike Albana Vokshi vazhdon te denoncoj mosterheqjen e intitucioneve per marrjen e te dhenave personale qytetareve. Permes…
Deputetja e Partise Demokratike znj. Orjola Pampuri ka denoncuar dje se mazhoranca ka nisur dhe vazhdon të mos tërhiqet nga…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se kreu i Kishës Ortodokse ruse që vizitoi…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u pyet për mundësinë e krijimit të një partie…
Kryeministri Edi Rama, vazhdon të bëjë arrogantin me hallet e qytetarëve. Pas shumë talljeve me qytetarët që i kërkojnë zgjidhjene …
Ish-kryemnistri Berisha ka paralajmëruar në emisionin 360Gradë atë që ai e quajti furtunë të opozitës kundër Ramës. Sipas tij ,…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur mbrëmjen e sotme lidhur me heqjen dorë nga mandati i deputetit nga Saimir Tahiri. Berisha…

Lajmet e fundit

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Politikë

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Kryebashkiakja e Shkodrës një ditë më parë pas dyshimeve ka bërë tamponin pranë strukturave të shëndetësisë ndërsa në përgjigjen...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

Globi

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

  Bien shifrat e COVID-19 në Itali. Testimet ditën e sotme kanë qenë 55.800, ndërkohë që gjatë javës u arritën edhe 100 mijë testime.Në 24 orët e fundit në shtetin fqinjë...

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

Globi

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

  Një gjykatë në Minsk, më 16 shtator, dënoi fotoreporterin e Shërbimit bjellorus të Radios Evropa e Lirë Uladz Hrydzin dhe fotografin e pavarur Alyaksandr Vasyukovich me 11 ditë burg, për...