Blerim Destani festoi dje ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi...

Premte, 13 Prill 2018 17:54

Të gjithë e njohin aktorin kosovar Blerim Destani, i cili është shum i dashur për publikun sidomos nga gjinia femërore.

Dje ai ka mbushur plot 37 vjeç por nuk ka preferuar të bëjë festë të madhe ndërkohë që kolegët e kanë suprizuar në sheshxhirim.

Blerimi për momentin ndodhet në Munich në Gjermani duke punuar për filmin e rradhës dhe ka postuar një foto nga sheshxhirimi “ Skuadra më e mirë faleminderit” ka shkruar ai.

Më shumë në këtë kategori Aktorët hollivudianë në Prishtinë? Ja pse »

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...